Akcja "Nakrętki dla Hospicjum"

Członkowie stowarzyszenia OPPEN Obywatel Prawo Pomoc Edukacja Nowatorstwo angażują się także charytatywnie. W piątej edycji akcji „Nakrętki dla Hospicjum” zbieraliśmy nakrętki w ramach pomocy fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Weźmiemy udział także w kolejnej edycji tej szlachetnej akcji. Zbieramy w niej nie tylko nakrętki, ale też inny dobry plastik, a konkretnie przedmioty z oznaczeniami PP, PE, LDPE, HDPE (oznaczenie plastiku można sprawdzić na spodzie lub boku opakowania). Osoby zainteresowane taką formą pomocy dzieciom przewlekle i nieuleczalnie chorym proszone są o kontakt z Anną Kaczmarzyk – Sekretarzem OPPEN (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Razem pomóżmy dzieciom!