Rekrutacja w Szczecinie

Rusza rekrutacja w Szczecinie!

Dysponujesz wolnym czasem? Chcesz pomóc innym i rozwinąć swoje umiejętności?

Dołącz do nas!

Nasze cele realizujemy głównie poprzez udzielanie bezpłatnych porad prawnych, prowadzenie wykładów dla studentów Uniwersytetu III Wieku i lekcji prawa w szkołach ponadgimnazjalnych, organizowanie akcji informacyjnych, konferencji, warsztatów i paneli dyskusyjnych, kształtowanie świadomości o funkcjonowaniu administracji w społecznościach lokalnych, a także współpracę z podmiotami publicznymi oraz sektorem prywatnym.

Z uwagi na intensywny rozwój, Stowarzyszenie rozszerza swoją działalność poprzez tworzenie grupy w Szczecinie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Osoba do kontaktu: Justyna Korolczuk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nr tel. 663 983 451.